share share share share share print share

تصاویر کالا ماسک فرار اسپاسیانی سری 220N مدل ABEKP15

 آماده ارسال    گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
   زمان تحویل   استان تهران یک روز   دیگر استانها دو روز

     ماسک فرار اسپاسیانی سری 220N مدل ABEKP15

       پیشنهاد شده توسط بیش از نفر از خریداران

      قیمت کالا : نیازمند استعلام قیمت

    موجود در انبار: بله   فقط ۴ عدد در انبار باقیست
 هزینه حمل و نقل: پس کرایه

     وزن با بسته بندی: 220 گرم

    کد کالا: IA-50382
    فروشنده: ایمن آراد   عملکرد: 5 از 5  |  100% رضایت از کالا
    نفر در حال بازدید این کالا هستند

3 4 1 2 5

ماسک فرار اسپاسیانی سری 220N مدل ABEKP15

این ماسک به واسطه طراحی و ساخت خوب و مهندسی شده ای که دارد به افراد این امکان را می دهد که در صورت بروز حادثه و ایجاد شرایط اضطراری به راحتی از آن استفاده کرده و از محیط شرایط اضطراری دور شود. این دستگاه تنفسی برای فیلتر کردن گازها و بخارات آلی با نقطه جوش بالاتر از 65 درجه سانتی گراد، گازها و بخارات غیر آلی ، گازهای اسیدی ، دی اکسید گوگرد(SO2)  ، آمونیاک (NH3)، مشتقات مواد آلی ، گرد و غبار ، میست ، فیوم ها طراحی شده است.
دارای یک جعبه برای حمل و نگه داری می باشد و میتوان آن را به کمر خود وصل کرد و در شرایط اضطراری از آن استفاده کرد.


معرفی محصول
شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تولید ماسک ، فیلتر، سیستم های تنفسی است که در سال 1893  شروع به فعالیت نموده و کلیه محصولات عرضه شده توسط این شرکت مورد تأیید استاندارد اروپایی CE می باشد.
ماسک تنفسی نیم صورت 220 N ABEK P15 از  دسته ماسک های تنفسی نیم صورت می باشد که از آن هنگام بروز حادثه و شرایط اضطراری ، برای رهایی از شرایط موجود استفاده می شود. این ماسک دارای یک فیلتر مرکب می باشد.
 فیلتر مرکب ، فیلتری است متشکل از یک یا چند فیلتر که هرکدام از آن ها آلاینده های گازی و ذرات هوابرد خاصی را فیلتر می کنند این فیلتر ها دارای یک برچسب هستند که با استفاده از حروف نوع فیلتر مشخص می شود.
بر روی فیلتر ماسک نیم صورت 220 N برچسب ABEK P15 زده شده است: حرف A که با نماد رنگ قهوه ای بر روی برچسب مشخص شده است نشان دهنده این است که این فیلتر جاذب گازها و بخارات آلی با نقطه جوش بیش تر از 65 درجه سانتی گراد می باشد. حرف B که با نماد رنگ خاکستری بر روی برچسب مشخص شده است نشان دهنده این اس که این فیلتر جاذب گازها و بخارات غیر آلی مانند: (HCl – Cl2 – H2S) می باشد. حرف E که با نماد رنگ زرد بر روی برچسب مشخص شده است نشان دهنده  این است که این فیلتر جاذب گاز های اسیدی از قبیل: سولفور دی اکسید (SO2) و اسید کلریدکلریک(HCl) است. حرف K که با نماد رنگ سبز بر روی برچسب مشخص شده است نشان دهنده این است که این فیلتر جاذب آمونیاک می باشد. حرف P که با نماد رنگ سفید بر روی برچسب مشخص شده است نشان دهنده این است که این فیلتر جاذب ذرات معلق در هوا می باشد. جنس این ماسک از ماده EPDM (اتیلن پروپیلین دیان منومر) است این ماده ضریب مقاومت بالایی داشته و در برابر حرارت ، نفوذ آب و رطوبت مقاوم بوده و در عین حال از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است و بر روی صورت فرد به خوبی فیکس می شود. ماسک 220 N دارای یک جعبه پلاستیکی است که از این جعبه برای نگه داری و یا حمل و نقل ماسک استفاده می شود ، به واسطه وزن سبک و مناسبی که ماسک به همراه جعبه نگهدارنده دارد ، فرد به راحتی می تواند آن را به کمر خود وصل و به همراه خود حمل می کند تا در صورت بروز شرایط اضطراری از آن استفاده کند. وزن ماسک به تنهایی 360 گرم و همراه جعبه نگهدارنده 480 گرم می باشد.

•    ظرفیت حفاظت فیلتر طبق آزمایش انجام شده:
ماسک فرار ABEKP15 سری 220N برند اسپاسیانی
طبق آزمایش انجام شده بر روی فیلتر ذرات P2

ماسک فرار ABEKP15 سری 220N اسپاسیانی


محدودیت های استفاده:
از این ماسک در مکان هایی که اکسیژن کمتر از 17%  باشد و یا محیط هایی که دارای گازهایی با نقطه جوش کمتر از 65 درجه سانتی گراد ، کربن منوکسید (CO) ، نیتروژن اکسید (NO) است نباید استفاده کرد.


مشخصات :
1.    ماسک تنفسی نیم صورت 220 N ABEK P15 برند اسپاسیانی (Spasciani)
2.    جاذب ذرات هوابرد و گازها
3.    جنس ماسک: EPMD که مقاوم و انعطاف پذیر می باشد
4.    نوع و جنس فیلتر: فیلتر پنج حالته ABEK P15 با جنس پلی پروپین
5.    نوع فیلتر های بکار رفته: ذغال فعال و فیلتر کاغذی
6.    شرایط نگه داری : مقامت فیلتر در برابر دما های بین _20 ˚C , +50 ˚C  می باشد و تا کمتر از 80% قادر به تحمل رطوبت می باشد RH<80%
7.    وزن : وزن ماسک 360 گرم به همراه جعبه نگه دارنده 480 گرم
8.    دارای یک جعبه نگهدارنده از جنس پلاستیک
9.    استاندارد: تأییدیه استاندارد اروپا CE و استاندارد DIN 5864707 و استاندارد EN: 143:2000+A1
2006

آیا در رابطه با ماسک فرار اسپاسیانی سری 220N مدل ABEKP15 سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.


به این محصول امتیاز دهید