share share share share share print share

تصاویر کالا اورکت شلوار عملیاتی برند Bulldozer

 آماده ارسال    گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
   زمان تحویل   استان تهران یک روز   دیگر استانها دو روز

     اورکت شلوار عملیاتی برند Bulldozer

       پیشنهاد شده توسط بیش از نفر از خریداران

      قیمت کالا : نیازمند استعلام قیمت

    موجود در انبار: بله
 هزینه حمل و نقل: پس کرایه

     وزن با بسته بندی: 800 گرم

    کد کالا: IA-50408
    فروشنده: ایمن آراد   عملکرد: 5 از 5  |  100% رضایت از کالا
    نفر در حال بازدید این کالا هستند
رنگ: سایز:

3 4 1 2 5

اورکت شلوار عملیاتی برند Bulldozer

بطور کلی و به عنوان یک اصل جهانی ، لباس عملیاتی آتش نشانی از پارچه خاصی به نام Nomex تولید می شود . این پارچه که محصول یک شرکت آمریکایی می باشد مقاومت بالایی در برابر حرارت و برش اجسام خارجی داشته و ضمنا بسیار نرم و سبک می باشد .

محصول مورد بحث ما ، مشابه لباس عملیاتی Bulldozer که محصول کشور انگلستان است می باشد و اصل نیست و تولید کشور چین می باشد . ضمنا از پارچه ۱۰۰ درصد کتان و بدون مواد پلی استری تهیه شده است . این پارچه ضخامتی حدود ۱ میلیمتر داشته و مقاومت خوبی دربرابر حرارت دارد . کت و شلوار هر دو چند لایه و بسیار مقاوم می باشند به شرح زیر :

کت از چهار لایه تهیه شده است :

لایه اول که همان لایه خارجی می باشد از پارچه صد در صد کتان و بدون هیچگونه مواد مصنوعی و پلی استری تولید شده است . مواد پلی استری و شیمیایی در برابر حرارت بسیار ضعیف و ناتوان بوده و خیلی زود آتش می گیرند . لذا در تولید لباسهای ضد حرارت به هیچوجه از پارچه های دارای مواد پلی استری استفاده نمی کنند .

لایه دوم از نوعی پارچه فومی ساخته شده است که ضد آب بوده و از ورود مایعات و رطوبت به داخل لایه های درونی این محصول جلوگیری می کند .

لایه سوم را ضد حرارت و از پشم شیشه تهیه کرده اند که مانع از رسیدن حرارت بالا به بدن آتش نشان می شود .

لایه چهارم یا همان لایه داخلی ، از پارچه نرم و لطیف فلامنت تهیه شده است که باعث می شود کاربر در زمان استفاده احساس راحتی فراوانی داشته باشد .

ضمنا طبق استانداردهای جهانی تولید لباس عملیاتی ، روی کت و شلوار این محصول ، نوارهای شبرنگ نصب شده است . این امر جهت دید بهتر در مکانهای تاریک صورت می گیرد . بر روی آستینهای کت در قسمتهای مچ دست  ، یک ردیف شبرنگ با ضخامت ۵ سانتمیتر تعبیه شده است . همچنین بر روی کمر و سینه دو ردیف افقی شبرنگ کار شده است . شبرنگهای بکار رفته در این محصول همگی تولید شرکت آمریکایی ۳M بوده و مقاومت حرارتی تا میزان ۳۶۰ درجه سانتیگراد برای مدت زمان ۱۵ ثانیه دارند .

شلوار از سه لایه تشکیل شده است :

شلوار سه لایه از چهار لایه کت را دارد : لایه خارجی صد در صد کتان ، لایه پشم شیشه ضد حرارت و لایه آستری فلامنت داخلی . شلوار فقط لایه فومی ضد آب را ندارد . همینطور یک ردیف شبرنگ بر روی قسمت ساق هر دو پا تعبیه شده است که باز هم از برند ۳M می باشد .

رنگ پارچه این محصول زیبا و بادوام مشکی بوده و در چهار سایز XXL  ,  XL  , L   , M عرضه می گردد

آیا در رابطه با اورکت شلوار عملیاتی برند Bulldozer سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.


به این محصول امتیاز دهید