share share share share share print share

تصاویر کالا محافظ گوش کاناسیف مدل بلوکا II

 آماده ارسال    گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
   زمان تحویل   استان تهران یک روز   دیگر استانها دو روز

     محافظ گوش کاناسیف مدل بلوکا II

       پیشنهاد شده توسط بیش از نفر از خریداران

      قیمت کالا : ۳,۷۰۰,۰۰۰ریال
      بهترین قیمت یک ماه گذشته

    موجود در انبار: بله
 هزینه حمل و نقل: پس کرایه

     وزن با بسته بندی: 277 گرم

    کد کالا: IA-50467
    فروشنده: ایمن آراد   عملکرد: 5 از 5  |  100% رضایت از کالا
    نفر در حال بازدید این کالا هستند

3 4 1 2 5

محافظ گوش کاناسیف مدل بلوکا II

شنوایی شما یکی از مهمترین حس های شما است. همراه با حس بینایی و گفتار ، شنوایی نیز در پیوند شما به شبکه اجتماعی و ارتباط با دیگران بسیار مهم و حائز اهمیت است. سرو صدا نه تنها باعث کاهش شنوایی می شود بلکه استرسی برای کل ارگان های بدن محسوب می شود و تمام بدن را تحت تاثیر قرار داده و می تواند منجر به: دشواری در تمرکز، بیماری های گوارشی، فشار خون بالا و افزایش خطر حمله قلبی شود. متاسفانه گوش های شما برای بسیاری از صداهایی که امروزه در محیط وجود دارد طراحی نشده است و به همین دلیل شما و دیگر متخصصان در محیط کار بایستی از وسایل حفاظت شنوایی استفاده نمایید.
گوشی صداگیر Blacka II L محصولی از شرکت کاناسیف و ساخت کشور سوئد می باشد. شرکت کاناسیف لوازم حفاظت از شنوایی را به شکل موثر، قوی و راحت ارائه می دهد.این شرکت با بهره گیری از نیروی متخصص و توانمند اقدام به تولید محصولات حفاظت فردی با کیفیت مطابق با استاندارد اروپایی EN 352-1 نموده است.


ویژگی های محصول:

ایرماف هدبندی کاناسیف مدل بلوکا II
معرفی محصول
این گوشی صداگیر یکی از پرکاربردترین گوشی صداگیر ها در محیط های صنعتی است و حفاظت مناسب را در طیف وسیعی محیط های کاری فراهم میکند. مطالعات نشان می دهد که بالاترین درصد خطرات سروصدا در صنعت بین 85 تا 95 دسی بل را تشکیل می دهد و به همین دلیل گوشی صداگیر سریL  محبوب ترین نوع ایرماف می باشد. در این محصول به لطف وجود ویژگی های مانند: 1. وزن بسیار سبک  و راحت 2. رنگ پوشش با قابلیت دید بالا   3. ایرماف قابل انعطاف 4. راحتی بهینه و قابلیت تعویض پد بهداشتی
•    فلوئورسنت: پوشش زرد رنگ این گوشی قابلیت دید بالایی دارد. این ویژگی به کاربر این امکان را می دهد که در شب به راحتی دیده شود و در برخی موارد از وقوع حوادث جلوگیری کند و از این نظر می تواند در برنامه های ایمنی کاربرانی که در تونل ها و نقاط تاریک کار می کند حائز اهمیت باشد.
•    گوشی صداگیر قابل انعطاف: این مدل از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که موجب فیکس شدن ایرماف بر روی گوش و سر می شود و راحتی بیشتر را در هنگام استفاده از این محصول به ارمغان می آورد. در نتیجه در استفاده های طو لانی مدت قابل استفاده است.
•    حفاظت بهینه در محیط های بسیار پر سروصدا: انتخاب گوشی صداگیر و حفاظت شنوایی مناسب با شدت صوت محیط بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که استاندارد 80db را در نظر بگیریم ، با توجه به فیلتر صوتی تا میزان26 db  این محصول میتواند برای محیط هایی با حداکثر شدت صورت 106 db می تواند کارایی داشته باشد.
•    قابلیت تعویض پد بهداشتی : این قابلیت موجب افزایش سطح بهداشت کاربران و افزایش طول عمر محصول می گردد و از این نظر اقتصادی و به صرفه بوده و سلامتی کاربران را نیز حفظ می کند.
•    سطح حفاظت: حدود بالا 30db ، حدود متوسط 23db ، حدود پایین 15db . یکی از بارزترین و مهم ترین خصوصیتی که هر کاربر هنگام انتخاب و استفاده از ایرماف ها به آن توجه دارد میزان کاهنگی صدا  (SNR) است. که یک شاخص مهم برای بیان کارایی حفاظتی گوشی صداگیر می باشد. رنج کاهندگی صدا در گوشی صداگیر Blacka II L برابر با 26db است. همچنین ایرماف در فرکانس های با رنج بالاتر حفاظت بالاتری را ارائه می دهد.
•     استاندارد: مطابق با استاندارد EN 352-1 بوده. تمام محصولات UVEX از محصولات با استاندارد CE می باشند.


میزان کاهش شدت صوت در فرکانس های مختلف
 ایرماف کاناسیف مدل بلوکا II-1

 

آیا در رابطه با محافظ گوش کاناسیف مدل بلوکا II سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.


به این محصول امتیاز دهید