share share share share share print share

تصاویر کالا عینک ایمنی توتاص مدل AT100

 ارسال پس از تامین    گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
 

     عینک ایمنی توتاص مدل AT100

       پیشنهاد شده توسط بیش از نفر از خریداران

      قیمت کالا : ۹۰۰,۰۰۰ریال  

      قیمت قبلی کالا : ۱,۱۰۰,۰۰۰ریال
     مقدار تغییر قیمت: ۲۰۰,۰۰۰ریال (19%)

    موجود در انبار: خیر    جهت بررسی با ما تماس بگیرید
 هزینه حمل و نقل: پس کرایه

     وزن با بسته بندی: 30 گرم

    کد کالا: IA-50486
    فروشنده: ایمن آراد   عملکرد: 5 از 5  |  100% رضایت از کالا
    نفر در حال بازدید این کالا هستند
رنگ فریم:

3 4 1 2 5

عینک ایمنی توتاص مدل AT100

عینک توتاص استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. برای ما طراحی عینک بسیار مهم است. این که عینک روی چهره هر فردی بنشیند و از چشم های او در برابر اشعه خورشید و تشعشعات صنعتی محافظت کند. ما توانایی تولید هر عینک برای هر محیط کار را داریم: عینک های ویژه برای مهندسان بازرسی، کارگران، نجارها، بنایان، نقاشان، رانندکان در شب و ... که هر یک از این ویژگی های خاصی باید داشته باشند. زیرا توجه به این موارد بسیار با اهمیت است. مردم باید بدانند آسیب های چشمی شاید امروز با کمی درد همراه باشد، امادر دراز مدت باعث مشکلات بسیار و گاه جبران ناپذیری می شود.
عینک های توتاص به دلیل ضد موج بودن باعث می شود تا در زمان استفاده طولانی مدت چشم دچار خستگی نشود اما عینک های غیر استاندارد حداکثر ظرف مدت 30 دقیقه سر درد و خستگی چشم را همراه دارند.
کلیه عینک های توتاص شامل دو سال گارانتی برای دارا بودن UV400 هستند.


لنز مناسب کارتان را انتخاب نمایید:
لنز دودی: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی

معرفی محصول

دسته و گیره ی بینی از مواد ضد حساسیت تعبیه شده است که در هوای گرم و مرطوب در تماس با پوست ایجاد حساسیت و خارش نمی کند. مدل فوق دارای ویژگی دو کاره (دودی،طبی) می باشد و از این حیث جز اولین عینک های ایمنی می باشد که این قابلیت را داراست. فرم طراحی این فریم مهندسی می باشد و مناسب برای استفاده در صنعت و عموم می باشد.

آیا در رابطه با عینک ایمنی توتاص مدل AT100 سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.


به این محصول امتیاز دهید