share share share share share print share

تصاویر کالا هدگیر و شیلد محافظ صورت تک پلاست

 آماده ارسال    گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
   زمان تحویل   استان تهران یک روز   دیگر استانها دو روز

     هدگیر و شیلد محافظ صورت تک پلاست

       پیشنهاد شده توسط بیش از نفر از خریداران

      قیمت کالا : ۸۵۰,۰۰۰ریال
      بهترین قیمت یک ماه گذشته

    موجود در انبار: بله
 هزینه حمل و نقل: پس کرایه

     وزن با بسته بندی: 100 گرم

    کد کالا: IA-50526
    فروشنده: ایمن آراد   عملکرد: 5 از 5  |  100% رضایت از کالا
    نفر در حال بازدید این کالا هستند

3 4 1 2 5

هدگیر و شیلد محافظ صورت تک پلاست

هدگیر و شیلد محافظ تک پلاست به عنوان شیلد پزشکی هم قابل استفاده می باشد ولی در مقایسه با آن محکم تر و مقاوم تر می باشد. وزن آن سبک است و در بازه زمانی کاری بدون احساس خستگی قابل استفاده می باشد.

شیلد یک کلمه انگلیسی به معنای حائل و محافظ می باشد. در واقع میان دو شی فاصله ایجاد می کند. یک وسیله حفاظت از صورت است که کل صورت فرد را تا زیر چانه پوشش می دهد و با استفاده از آن هوای محیط نیز به طور مستفیم به صورت برخورد نمی کند و در اکثر مواقع، حتی نیاز به استفاده از عینک ایمنی هم نمی باشد و از صورت در برابر اجسام و مایعات خارجی و ریز محافظت می کند و با استفاده از آن می توان در برابر آسیب به چشم ها، صورت و بینی ایمن بود. در واقع یک نوع شیلد محافظ و ایمنی محسوب می شود.

شیلد محافظ تک پلاست شامل یک هدگیر و طلق می باشد که هدگیر روی سر قرار می گیرد و اندازه آن با استفاده از پیچ رگلاژی که در پشت سر قرار دارد، قابل تنظیم با سایز سر کاربر می باشد و از نقطه اتصال با یک زاویه 90 درجه به بالا و پایین حرکت می کند. به دلیل اینکه طلق شکل منحنی داشته باشد و دور تا دور سر را بپوشاند، از جنس پلی کربنات که سخت و مقاوم و شکل پذیر است، تولید می شود. این محصول یکبار مصرف نیست، قابل تعویض و شستشو و استفاده مداوم است. نحوه اتصال هدگیر و شیلد به این صورت است که 5 گیره چرخشی در قسمت جلوی هدگیر وجود دارد، بر روی طلق هم 5 سوراخ قرار دارد، سوراخ های طلق بر روی گیره ها قرار می گیرند و گیره ها باید چرخیده و محکم شوند.

این محصول تولید ایران و ساخت شرکت تک پلاست می باشد. وزنی معادل 340 گرم دارد و لنز آن شفاف، ضد ضربه و ضد خش می باشد.

آیا در رابطه با هدگیر و شیلد محافظ صورت تک پلاست سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.


به این محصول امتیاز دهید